Diyarbakır Nakliyat BERAT Evden Eve Nakliyat Olarak 2005 Yılından Bu Yana Parça Eşya Taşıma hizmetini sunmaktayız.

Ev veya ofis taşımak detaylı bir iştir. Fiziksel boyutunun yanı sıra maddi boyutuyla da tüketicileri yorar. Sınırlı veya parça eşyayla taşınmak, işleri biraz kolaylaştır ancak onun da bir takım zahmetleri vardır. Diyarbakır parça eşya taşıma açısından diğer illere göre daha fazla yoğunluğunun yaşandığı bir kenttir. Bu kalabalık şehrin bir takım handikapları sebebiyle tüketiciler nakliyat firması seçiminde titiz davranmalıdır. Diyarbakır BERAT Nakliyat ise yüzde 100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla bu hizmeti profesyonelce yürütür.

Parça Eşya Taşıma Nasıl yapılır? diye merak eden tüketicilerinin her türlü ihtiyacını göz önünde bulundurarak nakliyat gerçekleştirir.

Dikkatlice Demonte Edilir

Taşınma işlemi düşündüğünüzden daha fazla dikkat ve özen gerektirir aksi takdirde ufak tefek kazalar gerçekleşebilir. Parça eşya taşıma süreci için öncelikle taşınacak eşyanın ne olduğu tespit edilir. Yatak, gardırop, komodin, beyaz eşya, televizyon, baza, dolap, halı, koltuk, masa, tv ünitesi, gibi aklınıza gelecek her türlü ev ve ofis eşyası için taşıma hizmeti alabiliyorsunuz. Sonrasında taşınacağı araç belirlenir. Ürünlerin boyutuna ve ağırlığına göre paketleme ve kolileme yapılır. Eğer taşınacak eşya büyük boyutlarda ise dikkatli bir şekilde demonte edilir, zarar görmeyecek şekilde sarılır. Araca yine aynı hassasiyetle taşınır. Diyarbakır BERAT Nakliyat Diyarbakır parça eşya taşıma hizmeti almak isteyen müşterileri için detaylı bir planlama yapar.